Forum YGGDRASILL THING Strona Główna YGGDRASILL THING
forum Drużyny Yggdrasill, dotyczące szwedzkich wikingów z X-XI w.
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

Ciuchy/sprzęt obozowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum YGGDRASILL THING Strona Główna -> Targowisko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ragnarr
Głos


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Orzesze
Płeć: mąż

PostWysłany: Nie 12:21, 15 Mar 2015    Temat postu: Ciuchy/sprzęt obozowy

Siemka, poszukuje ciuchów/sprzętu ponieważ sezon się zbliża a w pierwszej kolejności trzeba mieć coś do obozu Smile I tu moje pytanie ma ktoś na sprzedaż ciuchy na człowieczka średniej budowy, 176cm wzrostu itd więcej info mogę podać chętnym i jakieś itemki obozowe Smile

Info do mnie albo tu na priv albo na tele 505421916 lub fb: Sieka Dominik Pasieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Therkel
Prawomówca / Skarbnik / Starszyzna


Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 1061
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gliwice
Płeć: mąż

PostWysłany: Wto 13:08, 17 Mar 2015    Temat postu:

próbuj indywidualnie uderzać do poszczególnych rzemieślników, na takie ogólne pytanie nikt Ci nie odpowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ragnarr
Głos


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Orzesze
Płeć: mąż

PostWysłany: Wto 18:16, 17 Mar 2015    Temat postu:

Ok po prostu napisałem jakby ktoś miał w domu co mu leży i nie jest potrzebne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aaa4
Głos


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 13:48, 23 Paź 2017    Temat postu:

-Powiedzial mi, ze jesli wpuszcze Bumpa na lotnisko, zeby mogl go uzywac, to mnie zabija. Uwierzylam im. Porwali mnie z mieszkania. I moze powinnam byla przyjsc do ciebie... Powinnam byla, teraz to wiem, ale zrozumialam to pozniej. A kiedy to w koncu zrobilam, bylo juz za pozno. Wiec sie zgodzilam. Zgodzilam sie, a dali mi... dali mi prochy za darmo. Nie bylo w tym nic wiecej.

-Nie wygladalo na to...

-I owszem, w koncu... w koncu zaczelam sie z nim spotykac. - Usta miala suche jak pieprz. Potrzebowala sie napic, ale bala sie przerwac. Sluchal jej. Nie byl szczesliwy z tego powodu, ale sluchal, a ona nie zamierzala go wypuscic z tego... pomieszczenia, bo to nie byl tunel, dopoki nie wyslucha jej historii do konca. Musiala mu to wyznac, nie mogla pozwolic, zeby to dluzej ja nurtowalo. - Ale to, co sie stalo na lotnisku, to nie bylo przez niego, przysiegam. Nic innego nie moglam zrobic, to byl jedyny sposob, zeby pokonac tego zlodzieja. I nigdy nie zdradzilam Lexowi zadnych informacji o tobie ani o Bumpie, i nie... On byl tylko przyjacielem, naprawde. Nigdy mi na nim nie zalezalo tak jak na... To nie bylo nic powaznego. Nie chodzilo o to, to bylo tylko...

Odwrocil sie na piecie. Jego oczy zwezily sie w szparki; jego furia siegala ku niej, mroczna i lepka. Serce walilo w jej piersi.

-Kurwa, po co ty mi to mowisz? Myslisz, ze to cos naprawi? Ty...

-Bo taka jest prawda. Chcialam wyznac ci prawde, okej? Nie oklamalam cie tamtej nocy na moscie, chcialam skonczyc z Lexem, chcialam...

-Pieprze to. - Porwal latarke i odszedl od niej wscieklym krokiem. - Pieprze to i pieprze ciebie. Ty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum YGGDRASILL THING Strona Główna -> Targowisko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin